ЗАДОРОЖНИЙ ОЛЕГ МИКОЛАЙОВИЧ

Дата: 05.07.2024 14:22

ЗАДОРОЖНИЙ

Олег Миколайович

Дата, місце народження: 03 березня 1970 року, с. Сичівка Христинівського району Черкаської області

Звання: головний сержант

Посада: командир відділення

Дата смерті:  12 березня 2024 року

Місце поховання: м. Тальне

ЗАДОРОЖНИЙ Олег Миколайович народився 03 березня 1970 року  вФото без опису селі Сичівка Христинівського району Черкаської області.

З 1977 по 1985 роки навчався в  Сичівській середній школі, після завершення якої продовжив здобувати освіту в Золотоніському технікумі механізації.

З 15 травня  1988 по 15 травня 1990 року проходив строкову військову службу.

З 01 серпня  2014 року  по 10 вересня 2015  проходив службу в ЗСУ по частковій мобілізації.

З 27 лютого 2017 року і  по теперішній час проходив службу за контрактом в одному із підрозділів ЗСУ.

З 1991 року  Олег Миколайович проживав разом з сім’єю в м. Тальне.

З дружиною Людмилою Іванівною, на жаль вже покійною, народили та виховали доньку Анну.

Олег Задорожний був з тих, із кого й складається нація:  невтомним трудівником, справжнім господарем, главою прекрасної української родини, де всі люблять і поважають одне одного, допомагають одне одному, живуть гідно, займають активну громадянську позицію.

12 березня 2024 року життя головного сержанта Олега Миколайовича Задорожного обірвалося під час проходження військової служби.

Поховали військового в м. Тальне.