КУРАСОВ ВІКТОР ВАЛЕРІЙОВИЧ

Посада: командир міномета 1 взводу 1 мінної батареї 1 механізованого батальйону

Дата загибелі:  23 квітня 2024 року

Місце поховання: м. Тальне

КУРАСОВ Віктор Валерійович народився 19 січня 1970 року в місті Слов'янськ Донецької області. Закінчив 15-ту школу, відслужив у армії, закінчив навчання та приступив до праці на заводі кранівником.

Протягом життя дорога привела працювати на птахофабрику.  Був гарним господарем.

Вдома  тримав теплиці.  Дуже любив квіти, особливо троянди. Розводив та вирощував птицю.  Все своє життя прожив у рідному місті Слов'янськ. З коханою дружиною ростили доньку.

Проклята війна змусила розділити сім'ю. Віктор Валерійович вступив до лав ЗСУ аби звільнити дружину та маленьку донечку,  які опинились в окупації в місті Пологи, Запорізької обл.

Дружина з донькою знайшли прихисток  на Черкащині в місті Тальне, а Віктор - на Тернопільщині,  звідки і пішов 20 квітня 2022 року захищати рідну землю.

23 квітня 2024 року, під час виконання бойового завдання, головний сержант - командир міномета 1 взводу 1 мінної батареї 1 механізованого батальйону Курасов Віктор Валерійович загинув.

Вдовою залишилась дружина Наталія, осиротіла донечка Віолетта.

Поховали воїна в м. Тальне.