БАЛИНЕЦЬ ЮРІЙ ДМИТРОВИЧ

Юрій Дмитрович

Дата, місце народження: 03 жовтня 1973 року, м. Тальне Черкаської області

Звання: старший солдат

Посада: старший стрілець, оператор стрілецької роти

Дата смерті:  30 квітня 2024 року

Місце поховання: м. Тальне

БАЛИНЕЦЬ Юрій Дмитрович народився 3 жовтня 1973 року в місті Тальне.

З 1980 по 1990 рік навчався в Тальнівській школі №2, по закінченні якої здобув професію водія.

З 1990 по 2022 рік чоловік працював за професією на підприємствах Тальнівщини. З 2001 по 2018 рік був контролером-водієм в Тальнівському РЕМі.

У 2000 році Юрій одружився, і в шлюбі з дружиною Світланою народилися син Віктор та донька Лариса. На жаль, у 2018 році син Віктор трагічно загинув…

У березні 2022 року Юрій Дмитрович був призваний на військову службу по мобілізації та став на захист України у складі військової частини А7322 оператором стрілецької роти старшим солдатом.

Чоловік брав участь у бойових діях, мужньо виконував свій обов’язок у боротьбі за Батьківщину, її свободу і незалежність.

30 квітня 2024 року під час лікування в КНП «Бориспільська лікарня» серце нашого безстрашного Героя зупинилося.

У глибокій скорботі залишилися мама Катерина Афанасіївна, донечка Лариса та  сестра Тамара Дмитрівна..

Юрій Дмитрович Балинець гідно пройшов свій життєвий шлях, заливши по собі щирі спомини та вічну пам’ять про мужнього українського воїна.

Поховали бійця на кладовищі міста Тальне.