ВОРОБЕЦЬ ВОЛОДИМИР МИХАЙЛОВИЧ

Дата: 05.07.2024 14:41

ВОРОБЕЦЬФото без опису

Володимир Михайлович

Дата, місце народження: 25 вересня 1997 р., с. Заліське Тальнівського району Черкаської області

Звання: старший солдат

Посада: старший оператор взводу спостереження розвідувальної роти

Дата смерті:  10 травня 2024 року

Місце поховання: м. Умань

ВОРОБЕЦЬ Володимир Михайлович народився 25 вересня 1997 року в с. Заліське Тальнівського району Черкаської області.

Юнак навчався в Заліській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів. Після закінчення 9 класів вступив до Лисянського професійно - технічного ліцею, де здобув практичну робітничу професію тракториста - механізатора.

З 2016 по 2017 рік Володимир проходив військову службу за контрактом у військовій частині на посаді гранатометника.

У 2017 році Володимир Воробець брав участь в АТО на сході країни, де в результаті бойових зіткнень отримав контузії та поранення. Був відзначений державними нагородами за мужність та героїзм, проявлені на полі бою.

З початком повномасштабного вторгнення 8 вересня 2022 року Володимир Воробець добровільно пішов на військову службу та був призваний до лав Збройних Сил України.

Володимир пройшов гідний шлях славного воїна, брав активну участь у кровопролитних боях з окупаційними військами російської федерації за визволення нашої держави.

Життя старшого солдата, старшого оператора взводу спостереження розвідувальної роти Володимира Воробця обірвалося 10 травня 2024 року поблизу населеного пункту Водяне на Донеччині в результаті бойових дій під час захисту Батьківщини.

У невимовному горі залишилися мама Олена Михайлівна, дружина Тетяна Олексіївна, брат Андрій, племінники: Маргарита та Максим, а ще малесенька Марічка, яка зявилася на світ у день прощання з захисником.

Церемонія прощання із мужнім воїном відбулася 17 травня на центральній площі м. Тальне. Поховали героя у м. Умань.