ЗДРАШУШ ГЕОРГІЙ ГЕОРГІЙОВИЧ

Дата: 05.07.2024 14:57

ЗДРАГУШФото без опису

Георгій Георгійович

Дата, місце народження: 02 листопада 1998 р., с. Довгеньке Тальнівського району Черкаської області

Звання: солдат

Посада: навідник відділення технічної розвідки ремонтно-відновлювального батальйону

Дата смерті:  23 травня 2024 року

Місце поховання: м. Тальне

ЗДРАГУШ Георгій Георгійович народився 2 листопада 1998 року в селі Довгеньке. Виховувався в простій селянській, люблячій родині. Закінчивши 9 класів Корсунської неповної середньої школи, юнак продовжив навчання в  Тальнівській школі №2. Потім здобув освіту у Тальянківському сільськогосподарському коледжі.

У 2017 році Георгій проходив строкову службу у Збройних Силах України. Потім повернувся в село, працював з батьками  на рідній землі, любив працю, хотів вирощувати хліб. Молодого хлопця поважали і шанували односельці за працелюбність, за щире відкрите серце, готовність допомагати.

5 березня 2022 року Георгій Здрагуш був призваний за мобілізацією Третім відділом Звенигородського РТЦК та СП Черкаської області.

Він був навідником відділення технічної розвідки ремонтно-відновлювального батальйону військової частини. Георгій відзначався порядністю, чесністю та хоробрістю. Молодого солдата шанували побратими та військове керівництво.

Георгій сміливо виконував бойові завдання, бо понад усе мріяв про перемогу…

Серце 25-річного солдата зупинилося 23 травня 2024 року в обласній клінічній лікарні імені І. Мечникова м. Дніпропетровськ, де юнак перебував на лікуванні після важкого поранення, отриманого в бою під час штурмових дій противника.

У глибокому горі залишилися батько Георгій Федорович, мама Галина Степанівна, сестри Надія та Христина, племінники.

Поховали захисника у м. Тальне.