МОЛЬДЕРФ ДМИТРО ВОЛОДИМИРОВИЧ

Дата: 05.07.2024 14:59

МОЛЬДЕРФФото без опису

Дмитро Володимирович

Дата, місце народження: 16 грудня 1996 р., с. Павлівка Перша Тальнівського району Черкаської області

Звання: молодший сержант

Посада: стрілець-номер обслуги десантно-штурмового відділення десантно-штурмового взводу 12 десантно-штурмової роти 3 десантно-штурмового батальйону

Дата і місце загибелі:  29 травня 2024 року, Харківська область

Місце поховання: с. Павлівка Перша

МОЛЬДЕРФ Дмитро Володимирович народився 16 грудня 1996 року в селі Павлівка Перша.

Після закінчення Павлівської сільської школи юнак продовжив навчання в професійно-технічному училищі с. Торговиця.

Дмитро працював різноробочим в с. Новомайданецьке, с. Павлівка Перша та в м. Київ. Останнім часом трудився на відгодівельному комплексі одного із сільськогосподарських підприємств Тальнівщини. Працьовитий, щирий, відкритий – таким він залишиться у памяті усіх, хто його знав, любив, цінував.

Дмитро був мобілізованим до лав ЗСУ, служив на посаді - стрілець-номер обслуги десантно-штурмового відділення десантно-штурмового взводу 12-ї десантно-штурмової роти 3-го десантно-штурмового батальйону військової частини.

Відданий присязі на вірність українському народу, мужньо виконавши військовий обов’язок, молодший сержант Дмитро Мольдерф загинув на полі бою 29 травня 2024 року, перебуваючи в Харківській області.

Йому навік залишиться 27 років…

У Дмитра Володимировича залишилися цивільна дружина Анна Віталіївна, син Михайлик 22.02.2022 року народження, мама Наталія Василівна, брати Ігор, Павло, сестра Юлія, двоє племінників.

Церемонія прощання із військовослужбовцем відбулася 3 червня 2024 року на центральній площі м. Тальне.

Поховали Героя у рідному селі Павлівка Перша.