Скористайтесь унікальною можливістю отримати нову професію або підвищити кваліфікацію за кошти держави.

Дата: 26.07.2024 19:43

Ваучер дає право безоплатно пройти навчання в закладах освіти чи у роботодавця за 124Фото без опису професіями та спеціальностями у сферах ІТ-технологій, будівництва, транспорту, освіти, медицини, сільського господарства, соціального обслуговування тощо.

Отримати ваучер можуть окремі категорії громадян, які при цьому мають професійну-технічну чи вищу освіту, не зареєстровані у службі зайнятості як безробітні та не проходили навчання за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття протягом останніх 3-х років.

Зокрема, це:

• люди віком старше 45 років (до настання пенсії за віком);

• ветерани, учасники бойових дій;

• внутрішньо переміщені особи працездатного віку;

• особи з інвалідністю;

• люди, що отримали поранення внаслідок військової агресії, або пройшли полон.

Щоб отримати ваучер на навчання необхідно:

обрати спеціальність, професію та місце навчання;

Подати заявку онлайн (https://www.dcz.gov.ua/profnavch/voucher)

або звернутися до будь-якого центру зайнятості.

Не зволікайте адже навчальні заклади мають терміни зарахування на навчання абітурієнтів.

Нагадуємо: термін дії ваучера-90 днів

Телефон Тальнівського  управління Звенигородської філії Черкаського ОЦЗ: (093)-481-88-51

Ви також можете звернутися за консультацією до фахівців служби зайнятості: за адресою: м. Тальне, вул.. Майданецька, 13/1.