Ваучер на навчання

Дата: 31.07.2024 07:47

Нещодавно ми вже розповідали про Володимира Бучину, який з початкуФото без опису повномасштабного вторгнення пішов захищати Батьківщину від ворога.

Так сталося, що під час виконання бойового завдання, хлопець отримав тяжке поранення, і як наслідок - статус людини з інвалідністю внаслідок війни.

Наразі Володимир працює інженером з охорони праці у одному із закладів охорони здоров'я Тальнівщини.

Роботодавець облаштував для Володимира комфортне робоче місце, скориставшись компенсацією від служби зайнятості – «за облаштування робочого місця для працевлаштованої особи з інвалідністю».

Ми тримали зв'язок з чоловіком і нещодавно отримали чудову нагоду вкотре допомогти ветерану.

Володимир вирішив стати студентом в одному із закладів освіти Умані, - ми видали ваучер на безкоштовне навчання.

Для подальшої роботи на посаді інженера з охорони праці чоловік повинен отримати вищу освіту, адже має лише професійно - технічну освіту.

Уже з 1 вересня Володимир стане студентом Уманського національного університету садівництва.

Вітаємо!

Також, дякуємо директору КНП «Тальнівський центр первинної медико – санітарної допомоги» Ігорю Карпенку за співпрацю!

Нагадуємо, що служба зайнятості надає можливість отримати ваучер на безкоштовне навчання шляхом підготовки чи підвищення кваліфікації за 124 спеціальностями, затвердженими Міністерством економіки України .

Друзі, пропонуємо скористатися унікальною нагодою та отримати ваучер на навчання!

Деталі за телефоном: 093-481-88-51"Гаряча лінія" Тальнівського управління Звенигородської філії черкаського ОЦЗ.

Ви також можете звернутися за консультацією до фахівців служби зайнятості: за адресою: м. Тальне, вул.. Майданецька, 13/1.