Допомагаємо ветеранам, ветеранкам та другому з подружжя розвивати свою справу!

Дата: 13.09.2024 12:04

Допомагаємо ветеранам, ветеранкам та другому з подружжя розвивати свою справу! АФото без опису щеадаптуватися до цивільного життя та повертатися на ринок праці. І ці слова підкріплюють цифри.

Від початку дії програми «Грант для ветеранів та другого з подружжя» кошти на старт або розвиток власного бізнесу вже отримали понад ветеранів і ветеранок, а також їхніх дружин і чоловіків.

Всі вони вже створили або незабаром створять нових робочих місць, адже це є умовою отримання грантових коштів.

Учасники бойових дій або особи з інвалідністю внаслідок війни можуть отримати:

до 250 тис. грн — при створенні 1 робочого місця

від 250 тис. до 500 тис. грн — при створенні 2 робочих місць

від 500 тис. до 1 млн грн — при створенні 4 робочих місць.

При отриманні від 500 тис. до 1 млн грн ветеран має бути зареєстрований як ФОП не менш ніж 3 роки. Також цей грант передбачає співфінансуванняпідприємець має вкласти у справу 30% власних коштів, а 70% — надасть держава.

Понад третина з усіх грантерів планує відкрити новий бізнес, рештарозширити вже наявний.

Чим планують займатися? Найпопулярніші сфери:

торгівля

переробна промисловість

тимчасове розміщення й харчування

надання послуг

сільське господарство

«Грант для ветеранів та другого з подружжя» є ветеранським компонентом урядової програми «Власна справа», мета якоїпідтримка малого бізнесу та створення нових робочих місць.

Деталі за телефоном Тальнівського управління Звенигородської філії черкаського ОЦЗ.: 093-481-88-51

Ви можете звернутися за консультацією до фахівців служби зайнятості: за адресою: м. Тальне, вул.. Майданецька, 13/1.

Також, чекаємо Вас у просторі розвитку вашого бізнесу «Зроблено в Україні» за адресою: меркаси вул. Гоголя, 330, тел: 0800600528