В Україні почалася реєстрація на участь у програмі «Національний кешбек».

Дата: 13.09.2024 12:08

В Україні почалася реєстрація на участь у програмі «Національний кешбек». БільшеФото без опису десяти виробників Черкащини приєдналися до програми «Національний кешбек».

Відправляти заявки на реєстрацію можна з 24 серпня. Зробити це можна через портал Дія в кілька кроків:

Увійти на портал diia.gov.ua;

Перейти у розділ "Бізнес", потім — "Підприємництво" та обирати послугу "Перелік виробників та товарів українського походження";

Авторизуватися електронним підписом;

Ознайомитися з умовами програми;

Підвантажити файл із переліком товарів та інформацією про кожну позицію:

повна назва

коротка назва

EAN — унікальний штрих-код товару українського виробництва, який присвоюється кожному товарові для ідентифікації;

брендова назва

Підписати заяву електронним підписом;

Для торгових мереж реєстрація у програмі стартує з середи — 28 серпня. Відбуватиметься вона також через портал Дія.

Реєстрація споживачів у програмі «Національний кешбек» стартує 2 вересня. Програма передбачає отримання споживачами компенсації в розмірі 10% вартості придбаних ними українських товарів.

Більше про «Національний кешбек», а також реєстрацію — тут: https://bit.ly/cashback_ua

Відколи у Черкасах відкрився регіональний офіс «Зроблено в Україні», наші консультанти отримали 48 запитів на участь в грантових та освітніх  програмах, якими опікується служба зайнятості.

Чекаємо Вас у просторі розвитку вашого бізнесу «Зроблено в Україні» за адресою: меркаси, вул.Гоголя, 330, тел: 0800600528

Телефон Тальнівського  управління Звенигородської філії Черкаського ОЦЗ: (093)-481-88-51

Ви також можете звернутися за консультацією до фахівців служби зайнятості: за адресою: м. Тальне, вул.. Майданецька, 13/1.