Привітання

Шановні працівники автомобільного транспорту та дорожнього господарства, водії-професіонали й автолюбителі!

Вже традиційно в останню неділю жовтня в Україні відзначається День автомобіліста і дорожника – професійне свято працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства.

07:10:41 29.10.2023

У День визволення України  від фашистських загарбників  у   Тальному  поклали квіти до меморіалу на Пагорбі Слави.

28 жовтня з нагоди Дня визволення України від фашистських загарбників  відбулось покладання квітів до Пагорба Слави загиблим землякам  в роки Другої світової війни.

11:05:36 28.10.2023

Шановні працівники рекламної сфери!

Щиро вітаємо вас з професійним святом та висловлюємо вдячність за вашу вкрай важливу роботу в створенні  реклами, за вашу креативність, цілеспрямованість та неординарність.

15:00:57 23.10.2023