Рішення чергового засідання виконавчого комітету від 18.07.2024

№ 154 "Про нагородження відзнаками виконавчого комітету Тальнівської міської ради"

№ 155 "Про стан роботи із зверненнями громадян у виконавчому комітеті Тальнівської міської ради за І півріччя 2024 року"

№ 156 "Про затвердження плану заходів щодо складання прогнозу місцевого бюджету на 2025-2027 роки та проекту бюджету Тальнівської міської територіальної громади на 2025 рік"

№ 157 "Про взяття на квартирний облік"

№ 158 "Про звіт про передачу в оренду приміщень комунальної власності та стан розрахунків по договорах оренди станом на 01.07.2024 року"

№ 159 "Про затвердження акта обстеження нерухомого майна постійно діючою комісією з виявлення, взяття на облік та збереження безхазяйного майна, відумерлої спадщини  та прийняття такого майна у комунальну власність Тальнівської міської територіальної громади, розташованого за адресою: вул. Благовісна, 60, м. Тальне, Звенигородського р-ну, Черкаської обл."

№ 161 "Про погодження штатного розпису Комунального підприємства «Водоканал» Тальнівської міської ради" (Додаток)

№ 162 "Про погодження штатного розпису Комунального підприємства «Тальне-Сервіс» Тальнівської міської ради" (Додаток)

№ 163 "Про погодження штатного розпису Комунального підприємства «Тальнівський палацово-парковий комплекс Шувалових» Тальнівської міської ради"

№ 165 "Про видачу свідоцтва про право власності на майновий пай члена колективного сільськогосподарського підприємства (майновий сертифікат) СВК «Веселий Кут» (код ЄДРПОУ 31952709)"