Тальнівське управління Звенигородської філії Черкаського обласного центру зайнятості інформує

Отримати ваучер на безкоштовне навчання — реально!

Ваучер - документ встановленого зразка, що дає особі право на перепідготовку або підготовку  за іншою спеціальністю, підготовку на наступному рівні освіти, спеціалізацію, підвищення кваліфікації у закладах освіти чи у роботодавця.

12:06:46 20.02.2023

УРЯД РОЗШИРИВ ПРОГРАМУ КОМПЕНСАЦІЙ РОБОТОДАВЦЯМ ЗА ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ОКРЕМИХ КАТЕГОРІЙ БЕЗРОБІТНИХ

Уряд затвердив новий порядок надання компенсацій роботодавцям за працевлаштування окремих категорій зареєстрованих безробітних. Відповідне рішення було ухвалене на засіданні Кабінету Міністрів 10 лютого 2023 року.

15:07:39 16.02.2023

Нова хвиля мікрогрантової програми єРобота

З 1 лютого українці, що хочуть отримати мікрогранти для започаткування чи розвитку свого бізнесу, можуть подавати заявки на першу цього року хвилю програми “Власна справа”.

11:38:07 07.02.2023

До уваги роботодавців!

Розпочато опитування підприємств України з метою визначення поточних та перспективних потреб у працівниках та їх навичках.

10:23:54 27.01.2023

Нові програми підтримки роботодавців

Сфера зайнятості продовжує адаптовуватися до викликів через підвищення ефективності активних програм та доступності послуг, котрі надає.

09:15:43 17.01.2023

Розмір заробітної плати у формі звітності № 3-ПН

Під час подання до центру зайнятості  інформації про наявність вакансій за формою звітності № 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)» роботодавцем має бути заповнена таблиця «Основні дані про вакансію(ї)». У ній, зокрема, зазначається інформація про розмір заробітної плати, який має бути не менше за мінімальний.

08:43:13 05.01.2023

Які обмеження щодо максимального розміру допомоги по безробіттю передбачені під час дії воєнного стану у 2023 році

Під час дії воєнного стану максимальний розмір допомоги по безробіттю не може перевищувати розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 01січня календарного року (п. 3-3 прикінцевих положень Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття»).

11:19:41 04.01.2023