Тальнівське управління Звенигородської філії Черкаського обласного центру зайнятості інформує

Законодавчі зміни: які зміни відбулися у законодавстві сфери зайнятості під час дії воєнного стану

06 травня 2022 року Президентом України підписано Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо функціонування сфер зайнятості та загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття під час дії воєнного стану».

09:10:56 12.05.2022

Роз’яснення чинного законодавства щодо реєстрації як безробітніх внутрішньо переміщених осіб без окремих документів

Під час воєнного стану особи, які перемістилися з території адміністративно-територіальних одиниць, на яких проводяться бойові дії, можуть реєструватись в центрі зайнятості з певними особливостями, які передбачені для внутрішньо переміщених осіб (за умови отримання такого статусу).

11:15:38 06.04.2022

Шановні клієнти служби зайнятості!

У поданій інфографіці  розміщено важливу інформацію щодо реєстрації безробітних, їх обслуговування, а також виплати компенсацій роботодавцям у період воєнного стану.

15:59:11 05.04.2022